Lemoniadowy Joe napisał(a):

O kogo chodzi ?
Widzimy ze zniechęcanie do fajnej inicjatywy już sie zaczęło ale każdy ogarnięty wie ze to jest celowa akcja.
|
Dziwne pytanie

. Ja nie mam żadnych powiązań w przeciwieństwie do niektórych tutaj i to jest przecież oczywistość(nie wiem gdzie byłeś przez ostatnie lata...). Teraz widzę wielkie zaprzeczanie, że nie byłem tu, tu i tu... a do bitki pierwsi(przed Socios)

. Przypomina to pewne wypowiedzi z wywiadu Dukata(podobna inteligencja).