Coglin napisał(a):

Wcześniej pisałeś:
Mam pytanie: chodzi o tą złotówkę, która teraz Wisła przekazywała SKWK i wyszło to ostatnio?
|
Tak chodzi o pieniądze przekazywane skwk, kiedy to wyszło to już całkiem osobna kwestia, jedni wiedzieli wcześniej dla innych to nowość. Nie akceptuje takich sytuacji, uważam taki układ za mocno nie na miejscu więc przestałem chodzić na mecze. Ze mnie i tak piknik chodzący na mecze z dzieciakiem więc strata dla "prawdziwych" kibiców tylko śmiesznie finansowa.