serek.c2 napisał(a):

Kogo reakcja? O czym Ty piszesz?
Po pierwsze - to nie jest prywatne forum Socios, mamy na nim swój oddzielny pokój i tam między sobą dyskutujemy. Jak chcesz dowiedzieć się więcej, to lepiej zapytaj tam gdzie trzeba - na naszym profilu fb, tt lub mailowo.
Nikt Cię nie zlekceważy i dostaniesz odpowiedź na każde pytanie. Możesz być tego pewien.
|
Serek ja Cie bardzo proszę uszanuj że zakończyłem temat socios. Mnie to już naprawdę nie interesuje. Poczytaj dzisiejsze wypowiedzi kolegów to może zrozumiesz dlaczego. Sorry jak na mój gust za dużo w tym testesteronu, a za mało zastanowienia. Zamiast odpowiedzi co chwilę musiałem się tłumaczyć. Niepotrzebne mi to naprawdę. Na pewno macie dobre intencje, więc powodzenia życzę.