Wyświetl pojedynczy post
artgal
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16145
Stary 02.01.2019, 17:31
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
I takie samo pytanie do Ciebie. Z czego wydedukowałeś, że użytkownik "artgal" jest członkiem Socios? Bo ja nie potrafię.
Tak dla ścisłości i do wiadomości atakujących inicjatywę prawdziwych kibiców Wisły Kraków informuje, że na obecną chwilę nie jestem członkiem Socios Wisła Kraków ale inicjatywa mi się podoba i mam zamiar wstąpić do tej organizacji. O utworzeniu takie właśnie stowarzyszenia kibiców apelowałem już 2016 roku na. Wisłaportal. pl jak do władzy doszła piggi i jej środowisko. Zostałem tam wyśmiany, że przecież jest SKWK a na argument że to szkodnik Wisły różne osobniki się oburzyły takim stwierdzeniem. Nie piszę już tam bo za krytykę prezes Pigi zostałem zablokowany. Ot cała tajemnica dlatego nie musicie już tak agresywnie atakować tu członków Socios za moją osobę.
Odpowiedz cytując