Wyświetl pojedynczy post
Armin
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16143
Stary 02.01.2019, 17:24
Inicjatywa z powołaniem socios jak najbardziej szczytna ale to nie miejsce i czas. Ludzie się będą bali dawać większy hajs żeby nie trafił on tam gdzie cała kasa do tej pory. Drugą kwestia to co z tego że jest transparentność - na TS też wyglądało fajnie dopóki nie porejestrowano sporo nowych sekcji które miały prawo do delegatów na walne co skończyło się przejęciem Zarzadu TS. Tu też może być podobnie, zapiszą się ludzie tylko w jednym celu by położyć łapę na kasie zebranej.
Odpowiedz cytując