Wcześniej pisałeś:
toomo napisał(a):

|
Ja jestem właśnie takim frajerem który przez ostatnie lata przychodził tylko i wyłącznie na mecz. Przestałem jak dowiedziałem się o tej nieszczęsnej złotówce.
|
Mam pytanie: chodzi o tą złotówkę, która teraz Wisła przekazywała SKWK i wyszło to ostatnio?