Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16142
Stary 02.01.2019, 17:24
Wcześniej pisałeś:
toomo napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem właśnie takim frajerem który przez ostatnie lata przychodził tylko i wyłącznie na mecz. Przestałem jak dowiedziałem się o tej nieszczęsnej złotówce.
Mam pytanie: chodzi o tą złotówkę, która teraz Wisła przekazywała SKWK i wyszło to ostatnio?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując