bódyń napisał(a):

Aby przeglosowac wiekszosc w Socios musisz meic ponad 50% glosow. Zapewne nei wiesz, ze 1 czlowiek moe miec najwiecej 4 glosy. Obecnie jest prawie 600 socios co daje zapewne okolo 800 glosow. Musialbym wprowadzic ok 200 osob i kazda zaplacic 200 zl. Nierealne.
I w twoich postac czuc falszywa troske o socios. Albo nie umiesz liczyc.
|
Daruj sobie, jasno dano mi do zrozumienia że nie jestem członkiem socios więc nie powinienem zabierać głosu. Wszelkie dyskusje na ten temat zakończyłem.