Deha napisał(a):

|
nie jestem z Krakowa. jeśli chcecie tylko starymi użytkownikami forum odbudować Wisłę to ja ja się pchał nie będę. wybacz
|
Ale są z nami ludzie z USA Anglii z Azji nie mówiąc o całej Polsce. Najmłodszy użytkownik ma około 1 m-ca. Są studenci emeryci.