Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16103
Stary 02.01.2019, 16:07
Deha napisał(a):Wyświetl post
nie jestem z Krakowa. jeśli chcecie tylko starymi użytkownikami forum odbudować Wisłę to ja ja się pchał nie będę. wybacz
Ale są z nami ludzie z USA Anglii z Azji nie mówiąc o całej Polsce. Najmłodszy użytkownik ma około 1 m-ca. Są studenci emeryci.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 02.01.2019 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując