Deha napisał(a):

|
może dla was śą to pytania bez znaczenia - dla janusza znaczą wiele. janusz też płaci składki...
|
Konferencja w której TS miałby odpowiadać po jednym pytaniu od każdego socios to konferencja trwałaby 2 tygodnie. Jak to sobie wyobrażasz ?