Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16094
Stary 02.01.2019, 15:50
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Sporo ludzi nie przychodziło w związku z bojkotem, bo po prostu bali się gangsterów.
Bojkot był spowodowany:
- pazernością "kibiców", na którą nie zgadzał się Bednarz
- zaciskaniem się sharksowej pętli wokół Wisły, na co nie zgadzał się Bednarz
- przestępczością "kibiców" na co nie zgadzał się Bednarz
- blokowaniem rozwoju Wisły przez "kibiców" na co nie zgadzał się Bednarz
- ślepym zaufaniem do SKWW przez większość nieświadomych gangsterki ludzi
- ogólnie: bojkot był manipulacją SKWK dla celów własnych bez oglądania się na dobro Wisły, z które to manipulacji jak widać nie wszyscy jeszcze się otrząsnęli.

W dodatku Bednarz robił to wszystko za zgodą, a nawet zachętą Cupiała, który łudził się, ze pozbędzie się gangreny, która jak widać nadal jest obecna i wokół klubu i na tym forum.
Bednarz z pewnością popełnił jakieś błędy w zarządzaniu, ale za "zgliszcza" po bojkocie odpowiedzialne jest SKWK i sterydowe rezusy popierające jeszcze dziś SKWK na tym forum.

Jak się okazuje Bednarz miał rację wrzucając wszystkich do jednego worka: zarówno tych, którzy aktywnie zajmowali się gangsterką, jak i tych, którzy popierali gangsterkę stając po stronie bojkotu.
To oni doprowadzili do upadku Wisły a teraz jeszcze na forum usiłują się wybielać.
Ludzie bez honoru, sprzedawczyki gangsterów, grabarze Wisły.

Każdy, kto brał udział w tym bojkocie powinien dzisiaj, jeśli Wisła coś dla niego znaczy, strzelić sobie w łeb.
No, ale do tego, trzeba znać pojęcie honoru. Nie tylko mieć honorem wypchaną gębę.

Tak sobie to tłumacz, gimnastyka mentalna na wyższym poziomie... Wytłumaczenie jest proste, jak w jakiejś firmie prezes źle zarządza swoją firmą czy publicznie atakuje swoich klientów, to ludzie przestają od niego kupować i przychodzić do jego firmy/sklepu/czegokolwiek, i firma zaczyna kiepsko prosperować. Podobnie ma się sprawa z Wisłą. Nikt się nie bał żadnej gangsterki człowieku, trochę ludzi chodziło na stadion i włos im z głowy nie spadł, reszta to olała, z różnych powodów, niektórzy bo dopingu i atmosfery meczu nie było, niektórzy nie lubili bednarza i chcieli jego odejscia itp.. Co mają niektórzy z tym myśleniem którego nie powstydziłby się Edward Gierek, komuny już w Polsce nie ma, każdy ma prawo wyboru jakie by one nie było.
Ostatnio edytowane przez Rience : 02.01.2019 o godz. 15:53.
Odpowiedz cytując