|
Czas pokazał, że Bednarz miał rację - nie widzi tego tylko ten kto nie chce widzieć.
Znam wiele osób, które w tamtym czasie przestały chodzić na Wisłę, nie przeciw Bednarzowi, a przeciw dawaniu kasy gangsterom - nazwijmy to po imieniu - haraczu....\
To już jednak historia, szkoda, że Wisła tak kończy. Ale tego się można spodziewać , gdy rządzą bandyci
|