Ajax napisał(a):

Moim zdaniem już same wybrane pytania będą dobrym papierkiem lakmusowym. Bo tutaj głosowania raczej nie będzie (chyba, że jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi)
|
Nie, nie będzie tutaj głosowania - bierzemy to na siebie jako zarząd.