FraMat napisał(a):

Bzdura.
Zgliszcza to zostawili "kibice" po akcji bojkotu Bednarza.
Wtedy zostały wygenerowane takie straty...
|
A ty swoje: a zapomniałeś o 1. UFA? ta umowa faktycznie przyniosła milione korzyści... 2. kontrakt Wilka, nie płaci choć powinien i odszedł za darmo 3. to on podpisał z miastem umowę najmu stadionu za haniebne stawki, do dziś to się ciągnie za nami...
Ale znalazłeś sobie idola...