Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16085
Stary 02.01.2019, 15:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bzdura.
Zgliszcza to zostawili "kibice" po akcji bojkotu Bednarza.
Wtedy zostały wygenerowane takie straty...

A ty swoje: a zapomniałeś o 1. UFA? ta umowa faktycznie przyniosła milione korzyści... 2. kontrakt Wilka, nie płaci choć powinien i odszedł za darmo 3. to on podpisał z miastem umowę najmu stadionu za haniebne stawki, do dziś to się ciągnie za nami...
Ale znalazłeś sobie idola...
Porter
Odpowiedz cytując