|
Ludzie dajcie spokój z tym Socios.
Na chwile obecną wsio jest przejrzyste i wiesz na co idzie kasa. Jak się coś nie spodoba bierzesz dukaty i uciekasz.
Przy pierwszym wałku wszyscy się na nich rzucą, ludzie uciekną i organizacja sama padnie.
Jeśli Socios będzie miało realny wpływ na klub rzeczywiście stosunkowo łatwo je przejąć - wykopując ilość głosów. Ale jakie to ma znaczenie? Na dzień dzisiejszy Socios nie jest w stanie sfinansować jednego zawodnika, a co dopiero cały klub. Ale powiedzmy sobie szczerze jakie są szanse, żeby Socios przejęło klub i po co ktoś miałby to robić za ich pomocą?
Sama idea takiego stowarzyszenia do, którego Janusze też mają dostęp i mogą pomagać jest dobra i jak na razie Socios działa prężnie. Ważnym sprawdzianem będzie konferencja TSu
1. Czy naprawdę Socios przekaże najtrudniejsze pytania
2. Czy TS na nie odpowie.
Moim zdaniem już same wybrane pytania będą dobrym papierkiem lakmusowym. Bo tutaj głosowania raczej nie będzie (chyba, że jestem w błędzie to niech ktoś mnie poprawi)
|