Rience napisał(a):

Gówno mnie obchodzi jakaś złotówka, nie było dopingu na meczach? To nie chodziłem, większość miała podejrzewam podobny pogląd. Wy dalej myślicie że ludzie chodzą na Polskie stadiony żeby sobie kiepski mecz oglądnąć . Część tak, ale dużo jest osób które chcą poczuć atmosfere meczu i klimat. Dobry mecz można oglądnąć w telewizji w lepszej lidze
|
Ja o jednym, Ty o drugim. Twierdzisz że bojkot był spowodowany złym zarządzaniem, ja że nie prawda, a Ty mi wyskakujesz że są lepsze ligi do oglądania piłki.