Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16078
Stary 02.01.2019, 15:21
Radwi napisał(a):Wyświetl post
Ja chodzę żeby oglądnąć mecz. Doping i atmosfera/ oprawy są dodatkiem. Stosunek to jakieś 70-30 na korzyść samego meczu/ piłki do oprawy/dopingu.
No i w porządku, są takie osoby i takie, dla mnie bez meczowego klimatu i atmosfery, to już nie jest to. W anglii można to zrozumieć, bo mają świetny poziom, i taki mecz oko cieszy, ale u nas? Pisze ogólnie o całej Polskiej lidze, sama gra w piłke przy takim poziomie nigdy nie przyciągnie ludzi na stadion.
Odpowiedz cytując