Radwi napisał(a):

|
Ja chodzę żeby oglądnąć mecz. Doping i atmosfera/ oprawy są dodatkiem. Stosunek to jakieś 70-30 na korzyść samego meczu/ piłki do oprawy/dopingu.
|
No i w porządku, są takie osoby i takie, dla mnie bez meczowego klimatu i atmosfery, to już nie jest to. W anglii można to zrozumieć, bo mają świetny poziom, i taki mecz oko cieszy, ale u nas? Pisze ogólnie o całej Polskiej lidze, sama gra w piłke przy takim poziomie nigdy nie przyciągnie ludzi na stadion.