Wyświetl pojedynczy post
Radwi
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16075
Stary 02.01.2019, 15:20
Rience napisał(a):Wyświetl post
Gówno mnie obchodzi jakaś złotówka, nie było dopingu na meczach? To nie chodziłem, większość miała podobną opinie. Wy dalej myślicie że ludzie chodzą na Polskie stadiony żeby sobie kiepski mecz oglądnąć . Część tak, ale dużo jest osób które chcą poczuć atmosfere meczu i klimat. Dobry mecz można oglądnąć w telewizji.
Ja chodzę żeby oglądnąć mecz. Doping i atmosfera/ oprawy są dodatkiem. Stosunek to jakieś 70-30 na korzyść samego meczu/ piłki do oprawy/dopingu.
Odpowiedz cytując