Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16074
Stary 02.01.2019, 15:19
toomo napisał(a):Wyświetl post
Wręcz przeciwnie, gdy wytłumaczycie to co chcecie robić, jak chcecie to robić i dlaczego jesteście godni zaufania to będzie to świetna reklama a nie zniechęcanie.
Naprawdę każesz mi w zawoalowany sposób zamknąć dziób ? Nieładnie, tak chcecie działać ?
Już się dostosowuje, ani słowa więcej na temat Socjos z mojej strony.
Jest coś takiego jak strona socios tam jest regulamin i informacje na czym to polega. Ja to przeczytałem i mi wystarczy a jak będzie w praktyce to zobaczę. Nie znam kompletnie nikogo z ludzi którzy zakładali socios a ponad 99% członków nie zna mnie. Nikt nigdy Ci nie da gwarancji że będzie wszytko super. Mi wystarczy cel dla którego to robię i świadomość że w jakiś konkretny sposób mogę pomóc mojemu ukochanemu Klubowi. Jeśli zostanę wykorzystany trudno, zakończę współprace i już.
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez JacekFan : 02.01.2019 o godz. 15:20.
Odpowiedz cytując