toomo napisał(a):

Wręcz przeciwnie, gdy wytłumaczycie to co chcecie robić, jak chcecie to robić i dlaczego jesteście godni zaufania to będzie to świetna reklama a nie zniechęcanie.
Naprawdę każesz mi w zawoalowany sposób zamknąć dziób ? Nieładnie, tak chcecie działać ?
Już się dostosowuje, ani słowa więcej na temat Socjos z mojej strony.
|
Jest coś takiego jak strona socios tam jest regulamin i informacje na czym to polega. Ja to przeczytałem i mi wystarczy a jak będzie w praktyce to zobaczę. Nie znam kompletnie nikogo z ludzi którzy zakładali socios a ponad 99% członków nie zna mnie. Nikt nigdy Ci nie da gwarancji że będzie wszytko super. Mi wystarczy cel dla którego to robię i świadomość że w jakiś konkretny sposób mogę pomóc mojemu ukochanemu Klubowi. Jeśli zostanę wykorzystany trudno, zakończę współprace i już.