Rience napisał(a):

|
Bojkot był spowodowany chujowym zarządzaniem i stosunkiem do kibiców Bednarza, wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Ludzie nie przychodzili na stadion, to oznacza że prezes źle wywiązywał się ze swojej pracy. Pamiętaj, nasz klient nasz pan, komuny już nie ma. Bednarz nie tylko był kiepski w kontakcie z kibicami, co już inni zdążyli napisać wiec się powtarzał nie będę.
|
Ale to dotyczy wszystkich kibiców ?