Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16058
Stary 02.01.2019, 14:56
toomo napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę chcesz bić dalej pianę. Strasznie jesteście przeczuleni żę wszystko traktujecie jak atak, czy przytyk.
Znasz kogoś kto nie otarł się na trybunach o ludzi z sharks czy skwk. Ja się otarłem nie raz i nie dwa, choć żadnych związków z nimi nie miałem. No może koleżeńskie z kimś tam za czasów X gdy byliśmy wszyscy dzieciakami.
Tak, ja się nie otarłem, bo w Krakowie mieszkam od kilku lat.
Tak więc kolego masz większe związki z WSH/skwk niż jeden z członków socios.

Wrzucając wszystkich do jednego worka nie spodziewaj się oklasków i peanów miłosnych .
Odpowiedz cytując