|
Drodzy koledzy wątpiący. Polecam przeczytać na jakich zasadach działa Socios i co jest wymagane do podjęcia jakichkolwiek decyzji finansowych. Otóż GŁOSOWANIE wszystkich. Jeśli ktoś chce przejąć wpływy w takiej strukturze, to musiałby wpłynąć na większość członków lub wprowadzić ich tak dużo (ale przy tym musieliby płacić składki - suma sumarum byłoby to na korzyść)
|