MB1906 napisał(a):

@Toomo Twoja Tworczosc:
"Mam pytanie do kibiców zrzeszonych w socios.
Co was odróżnia od skwk i sharks ?
Dlaczego ktokolwiek miałby uwierzyć że jesteście tacy fajni i nie chcecie tylko wydymać kolejnych naiwnych frajerów ?... "
|
Co odróżnia Socios ?
1. Nie jest organizacją przestępczą
2. Socios pomaga finansowo Wiśle a nie wyciąga pieniędzy, z klubu.
Dziwią mnie takie pytania tylko Ćwierć inteligent albo parch może zadawać takie pytania
