efekt
to jest właśnie warunek powodzenia. Żeby było cokolwiek pozytywnego musi być niezależne, niezawisłe, wiarygodne. Wtedy jest szansa.
Przeciętnemu Kowalskiemu Socios kojarzy się z Barceloną, Hiszpanią. Wyszukiwarka Socios w google - 1 wyskakuje FC Barcelona, potem ... Wisła Kraków.
https://www.google.pl/search?client=...UTF-8&oe=UTF-8
Dodać do tego przejrzystość, jasność zasad i całej reszty - i jeżeli będzie spokój może można spróbować coś obudować.
Normalny człowiek chcąc przyjść na mecz chce się czuć normalnie. Bezpiecznie. Jak WK będzie się kojarzyć tylko z aferami i całą resztą zastaną w google.pl to będzie kiepsko. Niestety.
Jak powietrza potrzeba stabilizacji i normalności. Choćby skrawka.
Piłka Nożna powinna być normalna. Powinny nią napędzać emocje sportowe, rywalizacja, zasady.
Sam jestem sportowcem i dla mnie sport to zasady. Rywalizacja. Ale uczciwa. Plus Szacunek.