Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16042
Stary 02.01.2019, 14:23
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Ja zdania nie zmieniam. Bednarz to kvrwa! Zostawil Wisle z takimi dlugami, rozwiazanymi kontraktami i karami od UFA, ze obecna sytuacja to rowniez poklosie jego szkodniczej polityki zaciskania pasa.
Ja też zdania nie zmieniam. On próbował to jakoś ogarnąć - Błędy popełniał ale późniejsze "zarządzanie" było jak widać raczej popuszczaniem pasa a jakiś wielkich sukcesów nie przyniosło.
Później może byli ludzie z wielkim sercem dla Wisły ale z pustymi makówkami w zakresie ekonomii ....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując