Dariook napisał(a):

|
Ja zdania nie zmieniam. Bednarz to kvrwa! Zostawil Wisle z takimi dlugami, rozwiazanymi kontraktami i karami od UFA, ze obecna sytuacja to rowniez poklosie jego szkodniczej polityki zaciskania pasa.
|
Ja też zdania nie zmieniam. On próbował to jakoś ogarnąć - Błędy popełniał ale późniejsze "zarządzanie" było jak widać raczej popuszczaniem pasa a jakiś wielkich sukcesów nie przyniosło.
Później może byli ludzie z wielkim sercem dla Wisły ale z pustymi makówkami w zakresie ekonomii ....