Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16037
Stary 02.01.2019, 14:08
Środowisko kibicowskie jest bardzo podzielone. Uważam, ze jesteśmy w takiej sytuacji, ze na teraz WSZYSTKIE ORGANIZACJE WON! Mimo, ze nic do socios nie mam. Taką mamy sytuacje, a nie inną. Z zastrzeżeniem, ze nie na zawsze. Uważam, ze organizacje, które będą chciałyby działać na rzecz klubu powinny to udowadniać każdego dnia. Uwiarygodnią się.
Co nie znaczy że Socios nie jest wiarygodne. To wynika poprostu z podziałów jakie aktualnie są, każdy zastanawia się komu ufać. I to zaufanie niejako należy odbudować na nowo.
Socios będzie nowa siłą.
Moim zdaniem Socios nie powinna angażować się w spłatę Arsenicia. Dlaczego? Zawodnik dostanie zarobione pieniądze, Socios osiągnie sukces. Klub sprzeda zawodnika, a pieniądze ze sprzedaży zostana ukradzione.
To jak podkładanie wiadra, gdy kapie z dachu. Nie naprawiamy dachu, tylko wymieniamy wiadra.
Padł pomysł by sprawy wspólnie pomogło PZPN/miasto/policja. Uważam, za pomysł świetny, choć mało realny. Ale czy całkiem niemożliwy?
Padł drugi fajny pomysł i w tym widziłabym Socios. Pieniądze na dobrą kancelarię, a nawet nie jedną. Które wspólnie z ww doprowadziły by do wyczyszczenia tego g…na. Tyle, ze nikt się na to nie zgodzi :(
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując