Smok napisał(a):

Ale kogo/czyje zwiazki z którymi organizacjami. Konkretnie.
Bo inaczej to jest zwykły bełkot. Oznacza co najwyżej, że jak jesteś uczciwym kibicem, to masz mordę w kubeł i milczeć. A najlepiej kup karnet i nie chodź na mecze, bo generujesz koszty ochrony i stewardów.
|
Urodziłeś się wczoraj ? Nie wiesz jakie związki ma zarząd TS oraz zarząd SA z sharks i skwk i jakie są tego konsekwencje

Cóż nie potrafię napisać nic nowego na ten temat, wszystko zostało już 10 razy napisane i nie ma potrzeby powtarzać.