Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
16034
02.01.2019, 13:59
serek.c2
lepsza z UFA niż z Panem Vanna Lee
poza tym sprzątał po Holendrach
nie bronie go w kwestiach sportowych transferowych ale miał racje w kwestiach relacji kibicowsko właścicelskich
?
efekt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do efekt
Znajdź inne posty napisane przez efekt