Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16033
Stary 02.01.2019, 13:57
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Skoro Bednarz zostawił zgliszcza co teraz zostawiło TS Jak to nazwać
Nie wieże że ludzie mogą jeszcze tak pisać. Albo są powiązani z TS albo ślepi i głupi.
Mamy do czynienia nie dość że z oszustwami to ze zdrajcami Wiślackich barw, którzy mienili się kibicami Wisły!
Wykorzystali barwy klubu do kabaretu który trwa i śmieje z nas cała Polska!
Tez zgliszcza. Ale to wcale nie znaczy, ze nie damy rady. Przy oczyszczeniu, pogonieniu niodpowiednich ludzi jest szansa wyjsc na prosta.

TS Wisla to Wisla SA a nie osobne kluby. Nic na to ty lub ja nie poradzimy.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.01.2019 o godz. 14:22.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując