toomo napisał(a):

|
Przepraszam ale jaki konkrety chcesz usłyszeć. Niepotrzebnie traktujecie to co napisałem jako atak, wcale tak nie jest. Uważam że obecnie jakiekolwiek związki z organizacjami kibiców są nie do przyjęcia. Tyle
|
Ale kogo/czyje zwiazki z którymi organizacjami. Konkretnie.
Bo inaczej to jest zwykły bełkot. Oznacza co najwyżej, że jak jesteś uczciwym kibicem, to masz mordę w kubeł i milczeć. A najlepiej kup karnet i nie chodź na mecze, bo generujesz koszty ochrony i stewardów.