efekt napisał(a):

Dariok
Tylko że Bednaż nie dokończył swojego zadania bo go poświęcili na ołtarzu w zamian na gngusowskie przewały
|
Nie ważne za co Bednarz poleciał. Fakty są takie że pracownicy UFA przez 3 lata grali w klubie w ping pong a zamiast szukać inwestorów.
Tak nas Jacuś zostawił. Nie dość że nie mogliśmy przez 3 lata znaleźć ani jednego sponsora to jeszcze nam na pożegnanie piekna karę ufa dowalilo.
Jezeli byłby z klubem dalej to tylko byłoby gorzej, a bez wsparcia organów państwa i tak by się patologii nie pozbył.
Poza tym uderzył od dupy strony bo zastosował odpowiedzialność zbiorowa która zawsze uderzy w kogoś niewinnego.
Zresztą , to nie miejsce ani temat na tą dyskusje....