Dariook napisał(a):

|
Byc moze. Ja oceniam go po tym czego dokonal...a zostawil zgliszcza.
|
Skoro Bednarz zostawił zgliszcza co teraz zostawiło TS

Jak to nazwać

Nie wieże że ludzie mogą jeszcze tak pisać. Albo są powiązani z TS albo ślepi i głupi.
Mamy do czynienia nie dość że z oszustwami to ze zdrajcami Wiślackich barw, którzy mienili się kibicami Wisły!
Wykorzystali barwy klubu do kabaretu który trwa i śmieje z nas cała Polska!