Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16028
Stary 02.01.2019, 13:51
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Byc moze. Ja oceniam go po tym czego dokonal...a zostawil zgliszcza.
Skoro Bednarz zostawił zgliszcza co teraz zostawiło TS Jak to nazwać
Nie wieże że ludzie mogą jeszcze tak pisać. Albo są powiązani z TS albo ślepi i głupi.
Mamy do czynienia nie dość że z oszustwami to ze zdrajcami Wiślackich barw, którzy mienili się kibicami Wisły!
Wykorzystali barwy klubu do kabaretu który trwa i śmieje z nas cała Polska!
Odpowiedz cytując