Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
Od: 12.2018
Offline
#
16027
02.01.2019, 13:51
Arronax
napisał(a):
Akurat Socios kojarzy się pozytywnie. Nie budzi złych skojarzeń.
Jednym kojarzy się pozytywnie innym nie. Osobiście sam nie wiem co o tym sądzić, zbyt świeża sprawa.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez toomo : 02.01.2019 o godz. 13:52.
toomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do toomo
Znajdź inne posty napisane przez toomo