Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16025
Stary 02.01.2019, 13:49
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Idz bajoku mesjaszowac na druga strone blon! Nie jest mozliwoscia aby kibic Wisly nie znal historii swojego klubu.
Czekałem, który obrońca Marzenki pierwszy zacznie wysyłać ludzi na drugą stronę błoń i już mamy zwycięzcę! Nagrodą jest karnet na siłownie miśka
Odpowiedz cytując