Dariook napisał(a):

|
Idz bajoku mesjaszowac na druga strone blon! Nie jest mozliwoscia aby kibic Wisly nie znal historii swojego klubu.
|
Czekałem, który obrońca Marzenki pierwszy zacznie wysyłać ludzi na drugą stronę błoń i już mamy zwycięzcę! Nagrodą jest karnet na siłownie miśka
