Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
Od: 12.2018
Offline
#
16016
02.01.2019, 13:40
Coglin
napisał(a):
dlaczego
Żeby się w jakikolwiek sposób uwiarygodnić. Przyznacie chyba że wikłanie w związki z kolejną organizacją kibicowską to wyklucza.
toomo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do toomo
Znajdź inne posty napisane przez toomo