Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
Od: 08.2011
Offline
#
16010
02.01.2019, 13:30
Cytat:
Oczywiscie ze jest. Tylko nie TS a ludzie w nim pracujacy.
Tylko, że przez tych ludzi TS został całkowicie skompromitowany.
NHitman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHitman
Znajdź inne posty napisane przez NHitman