Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16009
Stary 02.01.2019, 13:30
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jestem w stanie zrozumiec, ze kazdy moze sie nabrac, jest naiwny i lyka wszystko jak mlody pelikan. Ale na Boga...2 raz ?!
No właśnie, jak ludzie mogą się dawać drugi raz, a może i trzeci dawać wmanewrowywać w jakiekolwiek organizacje kibicowskie.
Jeżeli cokolwiek ma zostać zrobione to zacząć trzeba od całkowitego odcięcia się od skwk i sharks i nie nawiązywania żadnych związków formalno prawnych z nowymi w tym socios. Robi się niestety coś wręcz przeciwnego. Przykładem rozwiązanie umowy z miśkiem i podpisanie nowej z innym podmiotem. Po tym jednym kroku od razu widać że zarząd TS nie wykazuje najmniejszej chęci na zmianę czegokolwiek. Wysyłają tym samym jasny sygnał do każdego kto ma choć odrobinę oleju w główce że trzeba się od tej kloaki trzymać jak najdalej. I każdy poważny człowiek będzie się trzymał z daleka żeby sobie gównem własnych butów nie ubrudzić.

Wisły SA jako takiej już nie ma . Trup i tyle.
Może kiedyś coś się uda, ale nie teraz za dużo gnoju się wylało i nikt w to nie wejdzie.
Odpowiedz cytując