Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
Od: 08.2011
Offline
#
16003
02.01.2019, 13:22
Cytat:
Ci ludzie to oszusci i zlodzieje. Postaraja sie ulotnic i schowac za innymi firmami i fikcyjnymi osobami. Wisla to juz spalony towar i jako wytrwani zlodzieje sie tego juz nie chyca.
Oczywiście TS nie jest nic winny, ani trochę...
NHitman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHitman
Znajdź inne posty napisane przez NHitman