Dariook napisał(a):

No i zesral sie juz ten filipski?
Boze czytam i nie wierze. Przerobil ludzi na makaron
|
Nigdy nie przestanę się dziwić ludziom którzy wierzą anonimowym wpisom na forum gdzie po drugiej stronie może stać 10-latek cisnacy bekę. Tyle lat w internecie a niektórzy się nigdy nie nauczą...
PS. Nic do Ciebie nie mam kolego Filipski, poza tym że trochę za bardzo Twoi nick kojarzy mi się z właścicielem pewnego burdelu na Kałuży
