Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15992
Stary 02.01.2019, 13:01
Snow napisał(a):Wyświetl post
Jak udało im sie nabrać też w pewnym momencie także mnie? (w tym miejscu przepraszam np. @czaro, którego na privie wprowadziłem nieświadomie w błąd).
Nie ma tematu. W tych trzech króli nie dowierzałem, ale po tym jak broniłem tu Sarapaty jestem ostatni do oceny.

Marty Key napisał(a):Wyświetl post
Może nader optymistycznie, ale jednak - zakładam, że ww. akcje zostały tylko oddane w depozyt kancelarii Ostrowskiego (a nie zbyte), zatem jeśli umowa upadła, nowi nabywcy nie mogą nimi swobodnie dysponować, a tym samym wykonywać uprawnień właścicielskich.
Taką informację podał Miga, ale wymyślił ją sobie. W wypowiedzi (bo nie wywiadzie) dla Jadczaka zdementował to Ostrowski albo osoba się za niego podająca (to też ciekawe, że nikt nie zadzwonił do niego, numer kancelarii jest w sieci, dziennikarz zamieścił rozmówkę na twitterze dopiero, gdy ktoś zadzwonił do niego).

Może być problem z odzyskaniem spółki i dokumentów.

Wisła V napisał(a):Wyświetl post
Nieoficjalnie - kwestią sporną są kary umowne
Jakie kary umowne. Tu trzeba zabierać spółkę i próbować gasić ten pożar zanim wszystko spłonie, a nie kłócić się, czyj jest wóz strażacki.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując