Wyświetl pojedynczy post
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15973
Stary 02.01.2019, 10:51
Mats Hartling jest właścicielem witryny fxcbroker.com – witryny należącej do spółki offshore z St. Vincent i Grenadynów. Pojawia się w kilkudziesięciu podmiotach, w większości z nich nie pełni już jednak funkcji dyrektorskich. W Polsce aktualnie figuruje między innymi w spółce East Assets Spółka z o.o. o łudząco brzmiącej nazwie do wcześniej porzuconej przez niego spółki East Assets PLC. Przeszukanie Internetu w poszukiwaniu informacji o panu Hartlingu jest trudne. Newiele jest naprawdę ciekawych wieści. Może poza tym linkiem, który prowadzi do forum internetowego nakierowanego na biznesy w branży paliwowej. Oto, co przeczytamy o Matsie Hartlingu:
Beware of a fraudster who uses the data of East Assets Plc and NOBLE CAPITAL PARTNERS LIMITED to cheat people on the Internet.
The fraudster uses the name Mats Hartling and Micael Magnusson, who is no longer an employee of East Assets Plc and NOBLE CAPITAL PARTNERS LIMITED.
Mats Hartling and Micael Magnusson are the same person / scammer.
Cheater is given as an agent who buys large amounts of Bitcoins (BTC) for its clients, but the condition of the transaction is opening a account a Bahamas Bank.
A typical Nigerian scam !

A po polsku?
Uważajcie na oszusta, który używa danych East Assets Plc oraz Noble Capital Partners Limited aby oszukiwać ludzi w Internecie. Oszust używa nazwisk Mats Hartling oraz Micael Magnussson, którzy nie są już pracownikami ani East Assets Plc ani Noble Capital Partners Limited.
Mats Hartling oraz Micael Magnusson to ta sama osoba / oszust.
Oszust podaje się za agenta, który kupuje wielkie ilości bitcoinów dla swoich klientów, ale warunkiem transakcji jest otwarcie konta bankowego w banku na Bahamach.
Typowe oszustwo nigeryjskie!
(tłumaczenie własne)

Za https://prawodoprywatnosci.pl/
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując