Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15971
Stary 02.01.2019, 10:25
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Czytam niektóre posty i nie wierze.

Niektórzy naprawdę dalej nie rozumieją dramatyzmu sytuacji w której jesteśmy. Jesteśmy nie do uratowania. Tu pomogłaby tylko koalicja typu PZPN + miasta + prokurator/CBŚ + nowy właściciel. PZPN, żeby pozwolił nam działać w nadzwyczajnych warunkach, miasto pomogło finansowo, prokurator i CBŚ z jasnych powodów oraz nowy właściciel, który by to uwiarygodnił. Wiadomo, że do tego nie dojdzie, dlatego czarny scenariusz sprzed dwóch tygodni, czyli dogranie sezonu juniorami i start od IV ligi, jest w tym momencie scenariuszem z rodzaju pozytywnych.

Jaki będzie kolejny element tej układanki? Okaże, się że Vanna był podstawiony przez "decyzyjnych", wykorzystał naiwność Hartlinga i Pietrowskiego (ewentualnie samego Pietrowskiego), żeby przejąć klub na dziwnych warunkach. Sarapata, oczywiście świadomie, podpisała umowę z wieloma dziwnymi zapisami. Teraz, żeby odzyskać SA, Towarzystwo będzie "musiało" pozbyć się gruntów, a jako że wiadomo kto ma tam władze (sprawa z siłownią Miśka chyba nie pozostawia wątpliwości) to wiadomo do jakich wałów tam dojdzie. Oczywiście wszystko pod przykrywką ratowania sekcji piłkarskiej i przyklaskiem klakierów. Już się pojawiają pierwszy głosy to sugerujące. Później oczywiście "Widzicie, WSH jak zawsze trzyma reke na pulsie, a wy słuchacie pier*** jakiegoś Jebczaka".

PS. Mówiąc 'pozbyć' nie mówię, że koniecznie sprzedać. Można podpisać skrajnie niekorzystną umowę na 50 lat.
A kto sobie nie zdaje sprawy z powagi sytuacji?
Już nie rób z ludzi idiotów ...
To że rozmowa w tym temacie jest wielowatkowa nic nie znaczy...

Scenariusze które rysujesz jest jednym z wielu.
Też uważam że jeśli coś miało by nas uratować to interwencja pzpnu/miasta i również w to nie wierzę choć... i tak mamy większe plecy w związku niż nam się wydaje. Także Bońkowi bardzo zależy aby Wisła nie upadła i można go nie lubić ale z pewnymi faktami nie można dyskutować . Wisła przynowi zyski do ekstraklasy, frekwencję, oglądalność , to rozpoznawalna marka bardziej niż Nieciecza czy Sandecja, która ludzie chcą w ekstraklasie.
Dodatkowo wczoraj Boniek udzielił ciekawego wpisu na tt, kto ma ochotę może sobie sprawdzić.

Chciałbym się kiedyś dowiedzieć o co tak naprawdę chodzi z Vanna, Hartlingiem, Pietrowskim, boję się jednak że jak w przypadku rowerzysty nigdy nie dowiemy się całej prawdy.
Odpowiedz cytując