Wlasnie przeczytalem, ze Zarzad TS łaskawie zgodził się odpowiedzieć na AŻ 10 PYTAŃ na piątkowej konferencji
Tak sie zastanawiam czy oni sie naprawde nie obawiają, że ktos moze nerwowo nie wytrzymać takiego tsunami ignorancji, bezczelności i wrecz chamstwa wobec ludzi. Serio, rozni sa ludzi i komus moze klepka przeskoczyc po kolejnym splunieciu mu w twarz.