Bawi mnie to ujadanie że Jadczek nienawidzi Wisły. Nienawiść do Wisły esencja życia chłopa z Radomia oj yeah
Jadczak chciał się wybić i zostać najlepszym dziennikarzuna śledczym w Polszy, wiec szukał medialnego tematu. Znalazł go akurat w Krakowie i trzeba mu przyznać że rzetelnie zebrał wszystkie znane fakty. Jednak w jego pracy nie ma nic odkrywczego. Każdy kto był blisko klubu wiedział doskonale co jest w środku i dla wszystkich było to ok dopóki kasa się zgadzała.
Teraz jednak gdy się ryplo nastalo wielkie larum. No odkryliśmy że Pan Misiek powinien zakończyć przygodę z Wisła w 1998, jak ktoś napisał wcześniej.
Teraz już trudno. Wg mnie jest po ptakach. Jeżeli dzieje się scenariusz o którym pisze wislaportal.pl wówczas trzeba zgasić światło i czekać 5,8,10 lat aż akcje Wisły beda bezwartosciowymi papierami z biznesowego punktu widzenia.
A wówczas mam nadzieję że znajdzie się grupa pasjonatów gotowych odbudowac klub. Pewnie w nowym miejscu i z nowym stadionem, imienia Ludwika MM.