Wyświetl pojedynczy post
zozo
Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: LG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15969
Stary 02.01.2019, 09:56
Bawi mnie to ujadanie że Jadczek nienawidzi Wisły. Nienawiść do Wisły esencja życia chłopa z Radomia oj yeah

Jadczak chciał się wybić i zostać najlepszym dziennikarzuna śledczym w Polszy, wiec szukał medialnego tematu. Znalazł go akurat w Krakowie i trzeba mu przyznać że rzetelnie zebrał wszystkie znane fakty. Jednak w jego pracy nie ma nic odkrywczego. Każdy kto był blisko klubu wiedział doskonale co jest w środku i dla wszystkich było to ok dopóki kasa się zgadzała.

Teraz jednak gdy się ryplo nastalo wielkie larum. No odkryliśmy że Pan Misiek powinien zakończyć przygodę z Wisła w 1998, jak ktoś napisał wcześniej.

Teraz już trudno. Wg mnie jest po ptakach. Jeżeli dzieje się scenariusz o którym pisze wislaportal.pl wówczas trzeba zgasić światło i czekać 5,8,10 lat aż akcje Wisły beda bezwartosciowymi papierami z biznesowego punktu widzenia.


A wówczas mam nadzieję że znajdzie się grupa pasjonatów gotowych odbudowac klub. Pewnie w nowym miejscu i z nowym stadionem, imienia Ludwika MM.
Ostatnio edytowane przez zozo : 02.01.2019 o godz. 09:59.
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując