monkey napisał(a):

|
Dopóki sąd nie zmieni wpisu do KRS to właścicielem jest S.A .
|
właśnie czy ktoś kto się zna na 100% mógłby się wypowiedzieć tym temacie jak wg prawa wygląda zmiana włascielela spółki akcyjnej . Jak wygląda tak procedura kiedy to staje się prawomocne itd.

? Nie znam się ale nie wydaje mi się też tak, że ktoś ma jakieś akcje spisane na papierze i lata z nimi w walizce

Może mieć oczywiście umowę na podstawie której np. poszedł do banku i uzyskał dostęp do konta spółki ale co w przypadku kiedy umowa jest nieważna itd.