Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15960
Stary 02.01.2019, 08:59
Smok napisał(a):Wyświetl post
Wina miasta i dziennikarzy. Szczególnie ten nienawidzący Wisłę Jadczak. Przecież chwalił sie, ze zablokował 1000 kibiców Wisły. To musi nienawidzieć. Nieważne, że ci zablokowani to w wiekszości no-name plujący na niego i wyzywajacy go od cweli i frajerów. Nie miał prawa ich blokowac.
Bo w klubie zostali już tylko sami uczciwi miłujacy Wisełkę. Gangsterów przecież już dawno posadzili.
naturalnie ze miasta.
No i Nas, kibiców że nie zebraliśmy znowu w jakiejś super akcji kilkunastu baniek.
Do tego Jadczak, Stanowski i reszta dziennikarzy z Wawy którym na ręke jests by Wisły nie było na mapie Polski. Nic z tego co pisali sie nie sprawdziło, ach te hieny cmentarne.
Gangsterow? Jakich gangsterów, jakby byli gangstermi to już by siedzieli! A zarząd zarabia tyle ile powinien.
I liczą sie fakty. To trójca Nas wykiwała i jest zła. Tak samo Cupiał. A ten to juz ch** ! Zostawił klub z długami i na dodatek wjebał w to biedny TS ktory chciał uratować klub.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując