|
Jeśli to wszystko była ustawiona "szopka" ... to pytanie brzmi :
"po co ? ".
dwie poniższe odpowiedzi uważam za słabe:
- zrobimy sobie PR; nie ważne jak o nas piszą byle pisano
- inwestorom nie chodziło o Wisłę ale o tereny TS-u ....
więc ... ?
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|