Mar85 napisał(a):

Nie żebym bronił Jadczaka ale pisanie o nim że to nieznany dziennikarz i nie zasłynął z niczego to podobna propaganda którą on czasem uprawia i się go o to ludzie czepiają. Gość otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę w świecie mediów Polskich-Grand Press za reportaż i inne, był producentem w TVN Turbo.
Może czasem sprawdzić coś a nie jak nasi wspaniali dziennikarze pisać farmazony.
|
Oczywiście, że nieznany dziennikarz. Znany się zrobił jak zaczął pisać o Wiśle. Wcześniej był pionkiem.
W sumie obecnie też nie jest jakimś bardzo znanym dziennikarzem. Jest jednym z wielu. Z dość wywalonym ego.