Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15946
Stary 02.01.2019, 06:00
sandbender napisał(a):Wyświetl post
To nawet dosyć zabawne gdy się czyta, że frakcja M kłóci się z frakcją Z, ale ogólnie to jedni z nich to pozytywne postaci i chcieli dobrze.

Zacznijmy może od tego, że pana M. to nie powinno być w okolicach Wisły od 1998. I jak sobie niektórzy przyswoją tę prawdę będzie im łatwiej spojrzeć na to wszystko z właściwej perspektywy.

I przy okazji: skąd się wam wszystkim wzięło przekonanie, że wystartujemy od IV ligii? Bo ktoś coś w gazecie powiedział?
Zasłużone kluby mogą startować od 4 ligi, nie muszą od najniższej klasy rozgrywkowej.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując