sandbender napisał(a):

To nawet dosyć zabawne gdy się czyta, że frakcja M kłóci się z frakcją Z, ale ogólnie to jedni z nich to pozytywne postaci i chcieli dobrze.
Zacznijmy może od tego, że pana M. to nie powinno być w okolicach Wisły od 1998. I jak sobie niektórzy przyswoją tę prawdę będzie im łatwiej spojrzeć na to wszystko z właściwej perspektywy.
I przy okazji: skąd się wam wszystkim wzięło przekonanie, że wystartujemy od IV ligii? Bo ktoś coś w gazecie powiedział?
|
Zasłużone kluby mogą startować od 4 ligi, nie muszą od najniższej klasy rozgrywkowej.