Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15944
Stary 02.01.2019, 03:39
To nawet dosyć zabawne gdy się czyta, że frakcja M kłóci się z frakcją Z, ale ogólnie to jedni z nich to pozytywne postaci i chcieli dobrze.

Zacznijmy może od tego, że pana M. to nie powinno być w okolicach Wisły od 1998. I jak sobie niektórzy przyswoją tę prawdę będzie im łatwiej spojrzeć na to wszystko z właściwej perspektywy.

I przy okazji: skąd się wam wszystkim wzięło przekonanie, że wystartujemy od IV ligii? Bo ktoś coś w gazecie powiedział?
Odpowiedz cytując