Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15940
Stary 02.01.2019, 01:09
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiadomo na dzisiaj to tylko Carlitosowi Wisła coś wisi. Reszta była spłacona,inaczej nie otrzymano by licencji na grę w Ekstraklasie i europejskich pucharach, Mówił o tym Boniek w kilku wywiadach.
płacone było tak żeby tylko nie mieli podstaw do rozwiązania kontraktów, a nawet i z tym się trochę spóźniali
Odpowiedz cytując