BiałaGwiazda napisał(a):

|
Z tego co wiadomo na dzisiaj to tylko Carlitosowi Wisła coś wisi. Reszta była spłacona,inaczej nie otrzymano by licencji na grę w Ekstraklasie i europejskich pucharach, Mówił o tym Boniek w kilku wywiadach.
|
płacone było tak żeby tylko nie mieli podstaw do rozwiązania kontraktów, a nawet i z tym się trochę spóźniali